Konferencje, sympozja

Zapewniamy obsługę cateringową konferencji, kongresów i sympozjów.

Dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenie uświetnione było również przez wyśmienite przekąski, dania oraz napoje – nasz catering na konferencje to najlepszy wybór, o czym przekonało się już wiele naszych klientów. Obsługujemy głównie konferencje, sympozja i inne wydarzenia odbywające się w mieście Warszawa, (niemniej jesteśmy też do dyspozycji w innych lokalizacjach).

Podczas trwania kongresów, konferencji naukowych i tematycznych, proponujemy posiłki w formie śniadania, bufetu, lunchu i eleganckiej kolacji z bardzo urozmaiconym menu.

Oferowany przez nas catering na sympozja to najwyższej jakości potrawy oraz przekąski, które znakomicie sprawdzą się zarówno podczas krótkich przerw kawowych, jak i podczas oficjalnych kolacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu bez problemów zajmujemy się całością wyżywienia podczas konferencji, dzięki czemu nie musicie Państwo zajmować się dodatkowo tymi kwestiami. Nasz catering to nie tylko smaczne i świeże dania, ale również wyjątkowo estetyczna oprawa, która jest ucztą nie tylko dla ciała, ale i ducha.