Imprezy okolicznościowe

Podczas rodzinnych uroczystości nie może zabraknąć dobrego jedzenia, dlatego w firmie Cafe de Paris oferujemy wyśmienity catering na imprezy w rodzinnym gronie – urodziny, imieniny, rocznice, chrzciny, komunie, bierzmowania, wesela oraz inne przyjęcia.

Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do klientów z miasta Warszawa, (ale również jesteśmy do dyspozycji w innych miejscowościach).

Najczęściej proponowane przy uroczystościach rodzinnych w kameralnym, ciepłym nastroju przy dobrym jedzeniu.

Każda impreza wymaga odpowiedniej oprawy zarówno pod względem lokalu i dekoracji, jak i jedzenia. Nasz catering na imprezy okolicznościowe to propozycja dla wszystkich zainteresowanych świeżym i smacznym posiłkiem w gronie rodziny lub przyjaciół. W menu znajdziecie Państwo zarówno propozycje przystawek i sałat, jak i dania gorące oraz desery. Oferujemy także podstawowy wybór napojów. Z naszym cateringiem nie muszą się Państwo przejmować posiłkami i poświęcić całą swoją uwagę najbliższym, przyjaciołom czy współpracownikom.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo już teraz zapoznać się z przykładowym menu okolicznościowym zawierającym mnóstwo pysznych propozycji. Zapraszamy!