Imprezy okolicznościowe

Podczas rodzinnych uroczystości nie może zabraknąć dobrego jedzenia, dlatego w firmie Cafe de Paris oferujemy wyśmienity catering na imprezy w rodzinnym gronie – urodziny, imieniny, rocznice, chrzciny, komunie, bierzmowania, wesela oraz inne przyjęcia.

Swoje usługi kierujemy przede wszystkim do klientów z miasta Warszawa, (ale również jesteśmy do dyspozycji w innych miejscowościach).

Najczęściej proponowane przy uroczystościach rodzinnych w kameralnym, ciepłym nastroju przy dobrym jedzeniu.

Każda impreza wymaga odpowiedniej oprawy zarówno pod względem lokalu i dekoracji, jak i jedzenia. Nasz catering na imprezy okolicznościowe to propozycja dla wszystkich zainteresowanych świeżym i smacznym posiłkiem w gronie rodziny lub przyjaciół. W menu znajdziecie Państwo zarówno propozycje przystawek i sałat, jak i dania gorące oraz desery. Oferujemy także podstawowy wybór napojów. Z naszym cateringiem nie muszą się Państwo przejmować posiłkami i poświęcić całą swoją uwagę najbliższym, przyjaciołom czy współpracownikom.

Catering na imprezy w Warszawie – Café de Paris

Prywatne imprezy okolicznościowe (tak samo jak firmowe czy biznesowe) są sporym wyzwaniem. Dzięki naszym doświadczonym i wykwalifikowanym pracownikom poczujecie się Państwo podczas rodzinnego przyjęcia jak prawdziwi królowie. Oferujemy catering na imprezy w Warszawie
z dopracowanym menu i niezawodnym serwisem. Z wielką przyjemnością pomożemy przy organizacji każdego wydarzenia. Doradzimy najlepszą lokalizację i aranżację imprezy. Z jednakową starannością podchodzimy do niewielkiej rodzinnej kolacji dla dwojga, jak i hucznego wesela.

Café de Paris to catering na imprezy Warszawa z całym wachlarzem smaków

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty cateringu na imprezy okolicznościowe. Posiadamy gotowe już zestawy menu. Naszym klientom dajemy też możliwość indywidualnego doboru dań
i napojów. Każdą Waszą propozycję indywidualnego cateringu na imprezy potraktujemy poważnie, dopasowując ją do oczekiwań Waszych i Państwa Gości. Służymy także radą i doświadczeniem przy doborze win i alkoholi.

Na naszej stronie internetowej mogą Państwo już teraz zapoznać się z przykładowym menu okolicznościowym zawierającym mnóstwo pysznych propozycji. Zapraszamy!