Bankiet

Bankiet to najczęściej proponowana forma przyjęcia organizowanego dla uczczenia ważnego wydarzenia,  jubileuszu, rocznicy.  Bardzo atrakcyjne menu zaspokoi najwybredniejsze gusta.

W Cafe de Paris mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze cateringowej bankietów – prowadzimy usługi głównie w mieście Warszawa, ale jesteśmy też do Państwa dyspozycji w innych miejscowościach.

Catering na bankiet Warszawa

Serwujemy nowoczesne menu na wymagające okazje. Nie ukrywajmy, że bankiet jest wymagającą imprezą pod wieloma względami. Nasz catering na bankiet Warszawa oferuje Państwu smaczne dania i posiłki w eleganckiej oprawie. Jesteśmy bardzo elastyczni. Jeżeli sytuacja tego wymaga, stworzymy dla Państwa ofertę dopasowaną do indywidualnych wymogów przyjęcia. Dopasujemy zestaw menu, dekoracje oraz rodzaj serwisu. Ponadto zapewniamy indywidualnego opiekuna. Tak indywidualnie dopasowane podejście sprawia, że cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

Catering na bankiet Warszawa Café de Paris to gwarancja udanego przyjęcia w wymagających czasach

Bankiety w Polsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Jak zorganizować wystawne przyjęcie? Posiadamy dość sporo rad i doświadczenia w tym zakresie. Café de Paris zawsze zwraca uwagę na to, aby catering na bankiet przygotowany został przez pracowników specjalizujących się w tym zakresie. Nasi profesjonaliści doskonale wiedzą, co zrobić, aby przyjęcie było bardzo udane. Zadbamy o całą oprawę dań i napojów oraz o Państwa i Państwa Gości.
Jeżeli chcecie Państwo uczcić ważne wydarzenie i potrzebujecie oprawy gastronomicznej to dobrze trafiliście. Zapewniamy catering na bankiet wyposażony w bogaty zestaw dań i gwarancję, że Wasi Goście będą zadowoleni z naszej obsługi.

Nasz catering na bankiet zawiera zawsze najbardziej kuszące, pyszne i luksusowe propozycje, aby zaspokoić wszystkie gusta. Przygotowujemy wyśmienite potrawy z najświeższych składników, które serwujemy w elegancki sposób. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z przykładowym menu na naszej stronie!